35-latek prosto z zakładu pracy trafił za mury więzienia

Plan 35-latka, którego celem było ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości legł w gruzach. A wszystko za sprawą skutecznej pracy policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, którzy namierzyli płocczanina, poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zaskoczony wizytą policjantów, 35-latek prosto z zakładu pracy, trafił za mury więzienia.
REKLAMA

Wielokrotnie udowadniali już swoją skuteczność w namierzaniu osób poszukiwanych przez organy ścigania. Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy, każdego tygodnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzisiaj do tego licznego grona zatrzymanych, dołączył 35-latek. I choć płocczanin skrupulatnie dbał o to aby nie „wpaść” w ręce mundurowych, to i tak jego plan legł w gruzach. Policjanci namierzyli 35-latka i zatrzymali go w miejscu jego pracy. Mężczyzna poszukiwany był przez organy ścigania w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Zaskoczony wizytą policjantów, 35-latek prosto z zakładu pracy, trafił za mury więzienia gdzie spędzi najbliższe miesiące.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2021-09-04 19:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-16 17:00
miejsce
Państwowa Szkoła Muzyczna, Płock,...
wstęp biletowany