23 czerwiec 2021

Nie dawaj złodziejowi okazji do kradzieży

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że coraz więcej osób wypoczywa nad wodą. Wchodząc do jeziora pozostawiamy swoje rzeczy na plaży a to doskonała okazja dla złodzieja. Płoccy policjanci apelują, aby pilnować swojej własności i nie pozostawiać na widoku żadnych wartościowych przedmiotów, gdyż jak wiemy, okazja czyni złodzieja.
REKLAMA

Ciepłe dni sprawiają, że okolice zbiorników wodnych, parków, czy terenów leśnych stają się coraz popularniejszym miejscem wypoczynku. Zdarza się jednak, że zapominamy o pilnowaniu swojej własności, co ułatwia złodziejowi kradzież. Wystarczy chwila nieuwagi, aby złodziej wykorzystał okazję i ukradł pozostawione mienie.

Płoccy policjanci apelują aby pilnować swojej własności i nie pozostawiać na widoku żadnych wartościowych przedmiotów, gdyż jak wiemy, okazja czyni złodzieja.


Pamiętajmy! Podstawową zasadą, której przestrzeganie zapewni spokój o prywatne mienie, jest dopilnowanie swojej własności, tak aby złodziej miał, jak najbardziej utrudnione zadanie, aby popełnić przestępstwo.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2021-10-03 17:00
miejsce
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-16 17:00
miejsce
Państwowa Szkoła Muzyczna, Płock,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-22 19:00
miejsce
Teatr Dramatyczny, Płock, ul. Nowy...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-06 19:00
miejsce
Teatr Dramatyczny, Płock, ul. Nowy...
wstęp biletowany