kategoria: Rozrywka
3 lipiec 2024

Już jutro rozpocznie się festiwal fanów muzyki HIP HOP. Pamiętajcie, aby zabezpieczyć swoje mienie

zdjęcie: Już jutro rozpocznie się festiwal fanów muzyki HIP HOP. Pamiętajcie, aby zabezpieczyć swoje mienie / v32689983
v32689983
Przed nami kolejna impreza masowa na płockiej plaży nad Wisłą. Jak co roku w imprezie weźmie udział rzesza fanów muzyki hip hop. Policjanci apelują aby nie zabierać ze sobą cennych przedmiotów i zwracać uwagę na rzeczy które mamy przy sobie.
REKLAMA

Już jutro (4.07) rozpocznie się Hip Hop Festival, który odbędzie się na płockiej plaży nad Wisłą. Policjanci apelują o zwracanie uwagi na cenne przedmioty, które uczestnicy będą mieli ze sobą. W imprezie weźmie udział wiele osób, które będą uczestniczyć w koncertach, natomiast nocować będą na polach namiotowych w rejonie festiwalu. Podczas tego typu imprez dochodzi jednak do drobnych kradzieży cennych przedmiotów należących do uczestników.

Płoccy policjanci apelują do uczestników festiwalu, aby przyjeżdżając do Płocka, nie zabierali ze sobą wielu cennych rzeczy (większej kwoty pieniędzy czy też dużej ilości biżuterii).

Funkcjonariusze przypominają, że tłok na koncertach sprzyja złodziejom kieszonkowym, którzy wykorzystają nadarzające się okazje aby np. wyjąć z tylnej kieszeni portfel, telefon komórkowy lub inne cenne przedmioty. Pozostawione puste namioty, to również miejsce do którego można się włamać i ukraść cenne rzeczy osób, które będą w tym czasie na koncercie. Dlatego ważne jest, aby przede wszystkim zamknąć namiot i nie zostawiać w nim cennych przedmiotów (sprzętu elektronicznego, biżuterii i dużej kwoty pieniędzy).

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Płock
22.4°C
wschód słońca: 04:36
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2024-07-19 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-27 20:30
miejsce
Lotnisko w Płocku, Płock, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-10 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-16 12:00
miejsce
Kino Przedwiośnie, Płock, ul....
wstęp biletowany