kategoria: Społeczne
8 lipiec 2024

Robert Makłowicz odczyta nazwy przystanków komunikacji miejskiej

zdjęcie: Robert Makłowicz odczyta nazwy przystanków komunikacji miejskiej / fot. PAP
fot. PAP
Robert Makłowicz odczyta nazwy przystanków i komunikatów w krakowskiej komunikacji miejskiej – poinformował w poniedziałek urząd miasta. Głos krakowianina i podróżnika kulinarnego będzie można usłyszeć jesienią.
REKLAMA

"Słynny podróżnik kulinarny i youtuber odczyta nazwy przystanków i komunikaty w pojazdach kursujących w I strefie" – poinformował w poniedziałek w mediach społecznościowych krakowski urząd.

Sebastian Kowal z Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie przekazał, że część nagrań już została zrealizowana. W tramwajach i autobusach komunikacji miejskiej głos Roberta Makłowicza będzie można usłyszeć jesienią. (PAP)

juka/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Płock
24.6°C
wschód słońca: 04:36
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2024-07-19 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-27 20:30
miejsce
Lotnisko w Płocku, Płock, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-10 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-16 12:00
miejsce
Kino Przedwiośnie, Płock, ul....
wstęp biletowany