kategoria: Wydarzenia
24 czerwiec 2024

BiG Festivalowski - Klub Festivalowski - bilet jednodniowy - sobota

zdjęcie: BiG Festivalowski - Klub Festivalowski - bilet jednodniowy - sobota / kupbilecik24.pl / BiG Festivalowski - Klub Festivalowski - bilet jednodniowy - sobota
kupbilecik24.pl / BiG Festivalowski - Klub Festivalowski - bilet jednodniowy - sobota
Zapraszamy 17 sierpnia 2024 roku do Kino Przedwiośnie, Płock, ul. Tumska 5a.
REKLAMA
data: 2024-08-17 21:00
miejsce: Kino Przedwiośnie, Płock, ul. Tumska 5a
bilety: KUP BILET
 

Trzecia edycja jedynego takiego festiwalu lekkich treści! Komedia w każdym wydaniu, gdzie miks jakościowej, pozytywnej twórczości i humoru przeplata się z praktyczną wiedzą. Kino, koncerty, spotkania z twórcami, stand-up, improwizacje, dubbing na żywo, warsztaty aktorskie, a nawet Muzeum Memów, czyli nikt nie pytał, wszyscy potrzebowali. BiG Festivalowski to kreatywny hołd dla sztuki, która rozśmiesza i podnosi na duchu oraz okazja do oderwania się od codziennego tempa w kameralnej atmosferze Płocka. Nie znajdziecie u nas sztywnych bankietów i VIP-owskiego traktowania, a festiwalowy dresscode to szlafrok, wygodne klapki i luz w Klubie Festivalowskim - do tego podchodzimy poważnie. W tym roku w programie też sporo nowości, m.in. Międzynarodowy konkurs krótkometrażowy, przegląd kultowych czeskich komedii i nie tylko!

Bilety:

- Karnet 3 dni - 12:00 - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie, wstęp na Galę Zamknięcia. Pierwszeństwo w zapisach na warsztaty. Możliwość zakupu wejściówki na Stand-up z 50% zniżką.

- Bilety jednodniowy, 16 sierpnia - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie w dniu 16 sierpnia.

- Bilet jednodniowy, 17 sierpnia - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie w dniu 17 sierpnia.

- Bilet jednodniowy, 18 sierpnia - Stary Rynek w Płocku - dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się w Klubie Festivalowskim, Kinie Przedwiośnie w dniu 18 sierpnia.

- Klub Festivalowski - ul. Tumska 5, Płock, Piętro -1 - cena biletu jednodniowego, 16 sierpnia, cena biletu jednodniowego 17 sierpnia, cena biletu jednodniowego 18 sierpnia.

- Gala Zamknięcia - Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Kolegialna 23.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
BiG Festivalowski
artyści:
Różni artyści
Kino, koncerty, spotkania z twórcami, stand-up, improwizacje, dubbing na żywo, warsztaty aktorskie, Muzeum Memów i nie tylko. Trzecia edycja festiwalu lekkich i komediowych treści. Wskakuj w szlafrok i ulubione klapki i spędź trzy sierpniowe dni w Płocku w wyluzowanej, komediowej atmosferze. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Płock
20.1°C
wschód słońca: 04:36
zachód słońca: 20:58
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2024-07-19 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-27 20:30
miejsce
Lotnisko w Płocku, Płock, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-10 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-16 12:00
miejsce
Kino Przedwiośnie, Płock, ul....
wstęp biletowany