16 lipiec 2021

Płock Romantyków - Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys

kupbilecik24.pl / Płock Romantyków - Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys
Zapraszamy 27 sierpnia 2021 roku do Amfiteatr, Płock, Rybaki.
REKLAMA
data: 2021-08-27 19:00
miejsce: Amfiteatr, Płock, Rybaki
bilety: KUP BILET
 

Ralph Kaminski, Kasia Lins i Sorry Boys na jednej scenie? To właśnie Płock Romantyków. Koncert w amfiteatrze nad Wisłą pozwoli przyjrzeć się miłości z trzech różnych pespektyw. Wzruszające piosenki, niebanalni artyści i wyjątkowe aranżacje pozwolą wreszcie złapać oddech. Po długim lockdownie wszyscy tego potrzebujemy!

Kasia Lins, Ralph Kaminski i Bela Komoszyńska z Sorry Boys - artyści zaproszeni do udziału w koncercie Płock Romantyków to postacie z charakterem. Wyróżniają ich wyrazisty image, niebanalne teksty i ciekawe kompozycje. Co ich łączy? Wszyscy są romantykami. A żeby nadać swojej sztuce bardziej intymny charakter, na najnowszych albumach przestali ukrywać się za wersami napisanymi po angielsku. Opisują po polsku własne doświadczenia z poruszającą szczerością i bez patosu.

Kaminski uprawia romantyczność w wersji kosmicznej, Kasia Lins - by opisać swoje uczucia - sięga po cięższe brzmienia i barokowe stylizacje, a ekipa Sorry Boys przywołuje sielskie krajobrazy za pomocą folkowego wokalu.

Ralph Kaminski, Kasia Lins i Sorry Boys - koncert w Płocku

Płock Romantyków to wieczór, który ma przynieść ulgę. Kaminski, Lins i muzycy Sorry Boys pozwolą nam na chwilę zanurzyć się w nostalgii. To okazja, by skupić się na przeżywanych emocjach, doświadczyć ich i pozwolić sobie na głęboki oddech. Nareszcie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys
artyści:
Ralph Kaminski, Kasia Lins, Sorry Boys
Kasia Lins, Ralph Kaminski i Bela Komoszyńska z Sorry Boys - artyści zaproszeni do udziału w koncercie Płock Romantyków to postacie z charakterem. Wyróżniają ich wyrazisty image, niebanalne teksty i ciekawe kompozycje. Co ich łączy? Wszyscy są romantykami. A żeby nadać swojej sztuce bardziej intymny charakter, na najnowszych albumach przestali ukrywać się za wersami napisanymi po angielsku. Opisują po polsku własne doświadczenia z poruszającą szczerością i bez patosu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2021-10-03 17:00
miejsce
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-16 17:00
miejsce
Państwowa Szkoła Muzyczna, Płock,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-22 19:00
miejsce
Teatr Dramatyczny, Płock, ul. Nowy...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-06 19:00
miejsce
Teatr Dramatyczny, Płock, ul. Nowy...
wstęp biletowany