Wydarzenia

Kultowe Kino Samochodowe

dodano 2024-07-05 11:40:38
rozpoczęcie:
2024-07-27 20:30
miejsce:
Lotnisko w Płocku, Płock, ul. Bielska 60
bilety:

"Kultowe MazoKinoPłock II" to wydarzenie kulturalne, które będzie organizowane po raz drugi. Pierwsza edycja odbyła się w 2023 r. To wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom organizujemy więc drugą edycję. Tematem przewodnim, jest amerykański sposób na oglądanie filmów, we własnym aucie (odbiór dźwięku na falach radiowych). Aranżacja i miejsce idealnie wpisują się w scenariusz, ponieważ "Kultowe MazoKino Płock II" odbędzie się na płockim lotnisku, ul. Bielska 60.

Podczas "Kultowego MazoKinoPłock II" wyświetlane będą:

- 20:30 "Jeźdźcy sprawiedliwości"

- 22:20 "Czym chata bogata"

Organizatorem wydarzenia jest Festa Italiana. Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego i Gmina Miasto Płock.

Inicjatywa służy integracji społecznej i międzypokoleniowej. Tym przedsięwzięciem kierujemy się do każdej grupy wiekowej, by całe rodziny mogły skorzystać z oferty tego wydarzenia. To kulturalne przedsięwzięcie będzie z pewnością także inspiracją do budowanie więzi rodzinnych, sąsiedzkich, lokalnych i ponadregionalnych. Wszyscy w tym dniu będą mogli znaleźć miejsce dla siebie, a filmy będą dostosowane do rodzin, a także osób indywidualnych. Stworzymy także miejsca dla osób niepełnosprawnych i uchodźców z Ukrainy, tak by każdy czuł się swobodnie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kultowe MazoKinoPłock
artyści:
Pokazy filmowe
"Kultowe MazoKinoPłock" to wydarzenie kulturalne, którego tematem przewodnim, jest amerykański sposób na oglądanie filmów, we własnym aucie (odbiór dźwięku na falach radiowych). Inicjatywa służy integracji społecznej i międzypokoleniowej. Tym przedsięwzięciem kierujemy się do każdej grupy wiekowej, by całe rodziny mogły skorzystać z oferty tego wydarzenia. To kulturalne przedsięwzięcie będzie z pewnością także inspiracją do budowanie więzi rodzinnych, sąsiedzkich, lokalnych i ponadregionalnych. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Płock
24.6°C
wschód słońca: 04:36
zachód słońca: 20:58
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Płocku

kiedy
2024-07-19 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-07-27 20:30
miejsce
Lotnisko w Płocku, Płock, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-10 20:00
miejsce
Amfiteatr, Płock, Rybaki
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-16 12:00
miejsce
Stary Rynek w Płocku, Płock, Pl....
wstęp biletowany